Ferie

Idziesz do pracy, a Twoje dziecko będzie się nudzić w domu? Chcesz, aby ferie spędziło na zabawie i nauce fizyki, chemii i elektroniki, poszerzając swoje horyzonty? Twoje dziecko marzy o lekacjach w szkole magii?
Nasze zajęcia są dla Ciebie i Twojego dziecka. W te ferie zapraszamy na tygodniowe warsztaty pt. „Szkoła magii”.
W czasie zajęć dzieci poznają różne zjawiska fizyczne i chemiczne przeprowadzą wiele eksperymentów i wyruszą na wycieczkę, a to wszystko z niezapomnianym klimatem szkoły magii rodem z jednej z powieści modnych wśród dzieci i nastolatków.
Zajęcia realizowane będą w naszej siedzibie przy ul. Bernardyńskiej 22 lokal na I piętrze.
Turnus rozpoczyna się 27 stycznia 2020 a kończy 31 stycznia 2020.
Koszt turnusu to 450zł.
W cene kursu:
– zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 (po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest dyżur od 7:30 – 8:00 i od 15:00-16:00 – dyżur jest dodatkowo płatny 15 zł za każdą rozpoczętą godzinę)
– obiad (katering), podwieczorek (owoce), soki, herbaty, woda.
– wycieczka do Krakowa
– ubezpieczenie NNW na czas trwania zajęć
– drobne upominki dla dzieci

Po zapisaniu dziecka na turnus należy uiścić 175 zł zaliczki (bezzwrotna w przypadku rezygnacji z zajęć przez rodzica). Na wpłatę czekamy 2 dni, jeśli wpłata nie zostanie dokonana w tym terminie miejsce zostaje zwolnione.
Jeśli chcecie, aby dziecko otrzymało list ze szkoły magii zapraszający na zajęcia – prosimy po dokonaniu wpłaty o przesłanie na mail adresu na jaki mamy dostarczyć zaproszenie.


Oświadczenia obowiązkowe


Zgody opcjonalne

Kontakt