Warsztaty w ferie

Ferie z Pythonem

Data: 4.01 – 8.01 (z wyłączeniem 6.01)

Cena: 300 zł

W cenie zapewniamy: SUPER ZABAWĘ, zajęcia od 9 do 12 (przez 4 dni), zajęcia online, małe grupy do 12 uczestników.

Opis: Chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się tak potrzebnych w dzisiejszym życiu umiejętności, programowania i logicznego myślenia? Czy Twoje dziecko uwielbia gry komputerowe? Te zajęcia są dla niego. W czasie zajęć Twoje dziecko nauczy się podstaw programowania w języku python tworząc własne proste gry.

Efekty edukacyjne: Poznanie nowego języka programowania – Python,poznanie podstaw tworzenia prostych gier w języku python.

Upominki: Dyplom, tematyczne upominki

Ferie w szkole magii

Data: 11.01 – 15.01

Cena: 750 zł

W cenie zapewniamy: SUPER ZABAWĘ, zajęcia od 8 do 16, opiekę dwóch wychowawców, dwa posiłki (obiad – catering, podwieczorek – owoce) – napoje, ubezpieczenie NNW na cały okres trwania półkolonii, małe grupy do 12 uczestników.

Opis: Twoje dziecko marzy o lekcjach w szkole magii? Nasze zajęcia są dla Ciebie i Twojego dziecka. Chcesz, aby ferie spędziło na zabawie i nauce fizyki, chemii i elektroniki, poszerzając swoje horyzonty? Podczas naszych zajęć uczniowie szkoły magii zbudują własne różdżki, ucząc się przy tym podstaw elektroniki (po zakończeniu zajęć dzieci zabiorą je do domów), realizując różne eksperymenty poznają zagadnienia z takich działów jak fizyka i chemia.

Efekty edukacyjne: Poszerzenie wiedzy z zakresu fizyki i chemii, poznanie podstaw budowy i projektowania układów elektronicznych.

Upominki: Dyplom, tematyczne upominki

Kontakt