Wąż w kosmosie

Wąż w kosmosie

W świecie, gdzie informatyka i komputery otaczają nas z każdej strony, potrzeba jak najwięcej specjalistów w tej dziedzinie. Programiści to jedni z najbardziej poszukiwanych pracowników w kraju i na świecie, a najlepszy programista to taki, który w dzieciństwie połknął bakcyla programowania.

Kursy programowania dla dzieci – obudź w swoim brzdącu chęć nauki

W czasie naszych zajęć młodzież w nieszablonowy sposób, poprzez tworzenie własnej konsolowej gry, poznaje podstawy programowania strukturalnego w jednym z obecnie najpopularniejszych, a przede wszystkim najczęściej poszukiwanym przez pracodawców języku programowania, jakim jest Python. Uczestnicy podczas warsztatów z programowania stworzą własną grę tekstową, a w drugiej części prostą graficzną grę 2D. Na zakończenie każdy młody twórca otrzyma swój projekt gry, aby mógł uruchomić go również w domowym zaciszu na własnym komputerze.

Szukasz zajęć pozaszkolnych dla swojego dziecka? Zapraszamy do Tarnowa!

Nauka podczas tworzenia gry jest łatwa i przyjemna, a satysfakcja, jaką daje, sprawia, że młodzi ludzie mają dużo większą motywację do jej kontynuowania. Programowanie dla dzieci, kształci w nich cierpliwość, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły.

Czas trwania zajęć: 90 min
Promocyjna cena kursu BlackWeek: 912 zł
Liczebność grup: 8-12 osób
Prowadząca: Bernadetta Stachura-Terlecka
Grupa zostaje uruchomiona po zebraniu 8 uczestników zajęć!
Kontakt