Bernadetta Stachura – Terlecka

Wiedzę z zakresu informatyki, systemów i sieci komputerowych oraz bezpieczeństwa elektronicznego zdobyła w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Współpracowała z wieloma firmami branżowymi i uczelniami m.in. PWSZ w Tarnowie, WSIiZ w Rzeszowie, Uniwersytecie Gdańskim, lokalnymi providerami internetowymi.

Aktualnie pracuje w Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie, gdzie dzieli się ze studentami swoją wiedzą, angażuje w badania naukowe i współtworzy świat polskiej informatyki. Jej pasją jest elektronika i informatyka.

Paweł Kot

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, zawodowo związany z animacją wolnego czasu oraz prowadzeniem warsztatów edukacyjnych, kierowanych głównie do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

W Roboblocks prowadzi zajęcia dla młodszych uczestników- Algorytmikę, Robotykę z WeDo oraz WeDo + Scratch. Prywatne zainteresowania storytellingiem oraz grami fabularnymi łączy z doświadczeniem przy pracy z dziećmi oraz młodą młodzieżą, współtworząc treści nie tylko wartościowe, ale też łatwo przyswajalne dla młodych umysłów.